VLND Burger on rohkem kui lihtsalt toit. See on jagatud armastus saia ja pihvi legendaarse koosluse vastu, mis on põimitud kogukondliku jõu ja tahtega. See on meie viis Viljandit maailma viia.

 
VLNDBurger1
 

VILJANDI

KUIDAS KÕIK ALGAS?

2017

2017. aasta südasuvel korraldas kogukonnaportaal ning -liikumine VLND Viljandis esimese burgeripeo, mille raames lubati müüa täpselt 70 burgerit ning meie "70 burgeri pidu" panigi aluse millelegi suuremale. Sellest sai alguse sõprade jagatud armastus burgeri ning kogukondliku jõu vastu.

2018. aasta suvel plaanib VLND Burger levitada kiindumust toidu ning Viljandi vastu juba rohkem kui vaid paaril sündmusel. Kuidas? Püsi lainel!

 
 

VILJANDI

START.

2018

2018. aasta maikuus avab luugi VLND Burgeri esimene foodtruck. Burgeriauto, millega vallutatakse lisaks kodulinnale ka kogu Eesti. Meie eesmärgiks pole pakkuda pelgalt head tänavatoitu, vaid lisada kõhutäiele ka korralik annus head tuju ning kogukonnatunnet. Anda kinnitust, et kõik on võimalik.

Meie burgeri tooraine pärineb võimaluste piires Viljandi maakonnast ja kohalikelt tegijatelt ning me anname endast parima, et meie toit oleks alati värske, kodumaine ning paneks Sind hästi tundma. 

 
 
 
vlndburger2.png